MENU
Logo Gregs

IT NETWORKING

SOFTWARE DEVELOPMENT

HOSTING SERVICES

menu šipka

Nabízíme služby v těchto oblastech

Správá počítáčových sítíProgramování

Správa sítí

Hledáte firmu, která by zajistila plnou funkčnost Vašeho IT? V případě problému byste jenom zavolali jednomu člověku, který Vás má na starosti nebo mu napsali e-mail a on by vše zajistil a opravil. Potřebujete někoho s kým konzultovat vývoj Vašeho IT, bezpečnosti, telefonu, e-mailů a webu? Pak jste tu správně. Pojďte se podívat, jaké výhody a zlepšení Vám přinese spolupráce s námi.

Programování aplikací

Stojíte před otázkou nových webových stránek, nefungujícím nebo chybějícím Informačním systémem, potřebujete jenom kvalitní databázi klientů anebo si nevíte rady. Pomůžeme Vám hnout se z místa a vyřešit Vaše problémy neboť je to náš koníček a baví nás to. Pokud váháte jakou firmu zvolit, podívejte se na naše reference, třeba Vás přesvědčí o tom, že jste na správném místě.

Dále zabezpečujeme tyto služby

HostingMailMonitoringTvorba webu

Web hosting

Potřebujete prostor pro Váš web nebo informační systém? Nechcete se učit jak a kde co nastavit? Chcete mít jistotu, že máte vše správně nastaveno? V případě problému zvednout telefon a zavolat nebo napsat e-mail?

Chci vědět víc

Email hosting

Máme pro Vás připravený ten nejsilnější nástroj na e-maily s detailní analýzou. Zakládáme si na osobním přístupu. V případě problému, stačí zvednout telefon a zavolat.

Chci vědět víc

Monitoring sítí

Jedním z nedůležitějších faktorů je dohled nad sítí, který je u našich klientů samozřejmostí. Ale i vy si můžete nechat posílat údaje o stavu všech zařízení, co máte ve firmě.

Chci vědět víc

Tvorba webu

Našim zákazníkům rovněž nabízíme možnost tvorby webových prezentací. Od grafického návrhu až po programování a následné úpravy.

Chci vědět víc

Aktuality